Поздравления за всички наградени ученици за учебната 2013 – 2014 година в НУ „Христо Ботев“

юни 7, 2014 НОВИНИ

             Всички ученици, взели участие в организираните през 2013 – 2014 учебна година олимпиади, състезания и спортни турнири в училището получиха грамоти и заслужени награди в края на учебната година.

             Поздравяваме Ви скъпи ученици, Вие сте нашата гордост и награда за Вашите учители! Пожелаваме Ви нови още по-големи успехи!

Международно математическо състезание „Европейско кенгуру“ 2014 година

Специална награда за Димитър Тодоров Тодоров – първенец в групата на ІІ клас, класирал се за участие в Националния кръг на състезанието

От ІІ клас и учениците: Виктория Трифонова Георгиева, Васил Бойков Василев, Веселин Валериев Теофилов и Кристиян Борисов Станоев

От ІІІ клас учениците: Денис Георгиев Николаев, Георги Валериев Василев, Павел Асенов Велинов, Християн Димов Панайотов, Георги Емилиянов Иванов, Любомира Иванова Стефанова, Бояна Цветанова Боянова и  Дейвид Николаев Христов

Първенец за групата на ІІІ и ІV клас – Християн Николаев Пейчов – ІVа клас. И учениците : Давид Емилов Давидков, Стефани Николова Димитрова и Оля Илиянова Огнянова от ІV клас. 

Областен кръг на Националната олимпиада „Знам и мога“  за ученици от IV клас през учебната 2013-2014 година

1. Давид Емилов Давидков – ІVа клас

2. Димитър Антоанов Димитров – ІVб клас

3. Костадин Георгиев Георгиев – ІVа клас

4.  Любомира Кирилова Кирилова – ІVа клас

5. Мартин Димитров Александров – ІVб клас

6. Никол Аспарухова Николова – ІVб клас

7. Оля Илиянова Огнянова – ІVб клас

8. Роберто Бориславов Петров – ІVа клас

9. Християн Николаев Пейчов – ІVа клас

 

Областен кръг на Националната олимпиада по математика  - 30 март 2014 година 

1. Борислава Бориславова Николова – ІVа клас

2.  Виктория Василева Станимирова  

3.     Маргарита Костадинова Павлова

4.     Симеон Димитров Крумов

5.     Християн Николаев Пейчов

6.     Евлоги Евлогиев Георгиев            - ІV б клас

7.     Мартин Димитров Александров

8.     Никол Аспарухова Николова

9.     Оля Илиянова Огнянова

10.Теодор Владимиров Тодоров

Междунорадно състезание „Лингвистично Кенгуру“, 2014 година-  английски език

1.     Първенец за групата от ІІІ клас –

      Василена Венциславова Василева – ІІІа клас

2.     Денис Георгиев Николаев         - ІІІб

3.     Андреа Василева Михайлова    – ІІІб

4.     Павел Асенов Велинов               - ІІІб

5.     Медиана Тодорова Методиева – ІІІб

 6. Победител във възрастова група – ІV клас -

     Християн Николаев Пейчов       – ІVа  

7.  Роберто Бориславов Петров      – ІVа

8.     Никол Аспарухова Николова    – ІVб

9.     Оля Илиянова Огнянова              – ІV

УЧИЛИЩЕН КРЪГ НА НАЦИОНАЛНОТО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ПРАВОПИС НА АНГЛИЙСКИ ЕЗИК „I KNOW HOW TO SPELL & WRITE IT НА 27.02. 2014 Г.

 

1.  Димитър Тодоров Тодоров                          - ПОБЕДИТЕЛ В ГРУПАТА НА ІІ КЛАС

2. Виктория Трифонова Георгиева – ІІ клас

3. Кристиян Борисов Станоев – ІІ клас

4. Василена Венциславова Василева – ІІІа -ПОБЕДИТЕЛ В ГРУПАТА НА ІІІ КЛАС

5. Християн Димов Панайотов – ІІІа

6. Бояна Цветанова Боянова – ІІІб

7. Денис Георгиев Николаев – ІІІб

8. Лилия Сашова Борисова – ІVа               - ПОБЕДИТЕЛ В ГРУПАТА НА ІV КЛАС

9. Роберто Бориславов Петров – ІVа       - ПОБЕДИТЕЛ В ГРУПАТА НА ІV КЛАС

10. Борислава Бориславова Николова – ІVа

11. Стефани Николова Димитрова – ІVа

12. Борислава Любенова Борисова – ІVа

13. Евлоги Евлогиев Григоров  – ІVа

14. Марина Руменова Кирилова – ІVа

15. Оля Илиянова Огнянова – ІVб

 IV КЛАС – ПЪРВЕНЦИ НА ВИПУСКА

  ІVа клас

Борислава Бориславова Николова    

Виктория Василева Станимирова

Марина Руменова Кирилова

  ІVб клас

Борислава Любенова Борисова          

Никол Аспарухова Николова

Мартин Димитров Александров

 

УЧИЛИЩЕН СПОРТЕН ТУРНИР

  ФУТБОЛ – МОМЧЕТА

1 място – отбора на ІVб клас

2 място – отбора на ІVа клас

3 място - сборен отбор на ІІІ клас

НАРОДНА ТОПКА – МОМИЧЕТА

1 място – 3 клас

2 място – 2 клас

3 място – 1 клас  

ПООЩРИТЕЛНА НАГРАДА ЗА СПОРТНО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ПОДВИЖНИ ИГРИ  - децата от предучилищната Подготвителна група